Prawie że transowe wpatrywanie się w ekran i nieprzemyślane klikanie klawisza „uwielbiam to” stało się domeną większości użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Na innych tego rodzaju serwisach sprawa wygląda jednakowo. W umysłach wielu praca ze stroną na Facebooku to w tym momencie tego typu działanie. Wrzucanie linka i liczenie na cud – kliknięcia , a oprócz tego lawinę komentarzy.

żeby jednak owy cud nastąpił należy się do niego solidnie przygotować. Cud musi posiadać indywidualne podwaliny i nie być działaniem boskim. To od pracownika zależy los danego profilu. Od przyjętej przez niego taktyki prowadzenia strony na portalach społecznościowych i kwalifikacji wdrażania jej kolejnych etapów.

Umiejętne prowadzenie profilu na wortalach społecznościowych daje każdej spółce ogromne korzyści. W głównej mierze skupia się to na posiadaniu strony na Facebooku – najpopularniejszym portalu społecznościowym. Na właściwie każde „uwielbiam to” należy solidnie zapracować. W końcu nie ma nic bezpłatnie, a cuda (jak to należy cuda) są niezwykłą rzadkością.