To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

Link2Europe / bialypersonel.pl – specjaliści od pracy w Belgii.

Ponieważ jesteśmy polsko – belgijską spółką, na nasz zespół składają się osoby znające realia zarówno polskie jak i belgijskie rynku pracy. Jako jedni z nielicznych na rynku polskim oferujemy pełną i kompleksową obsługę rekrutacyjną firm belgijskich łącznie ze wsparciem organizacyjnym dla pracownika z polski związanym ze zmianą miejsca pracy i zamieszkania. Nasi koordynatorzy będący na terenie Belgii mają za zadanie opiekę nad każdym z poleconych przez nas pracowników przez okres próbny.

Dlaczego Belgia ?
Belgia – znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej atrakcyjnych pod względem jakości życia państw Europy!
Rynek pracy jest tu bardzo chłonny i przyjazny wobec obcokrajowców co przy podjęciu nawet czasowej emigracji zarobkowej nie jest bez znaczenia dla komfortu pobytu. Belgijski rynek pracy daje możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i realnych podstaw do dalszego rozwoju zawodowego. Zarobki realne
w Belgii są na wyższym poziomie niż
w większości państw tak zwanej starej Unii czyli np. wyższe niż
w Niemczech czy Francji na podobnych stanowiska pracy. Oprócz tradycyjnej wypłaty, pracownik w Belgii ma prawo do tzw. trzynastki (9% rocznej pensji brutto), dodatek za dni wypoczynku – rocznie 10 dni płatnego urlopu oraz pensję urlopową (15,38 % rocznej premii brutto)

Belgia to również kraj, który zapewnia najlepszą opiekę medyczną w Europie.

Chcesz poznać jeszcze więcej powodów, dla których warto pracować i mieszkać w Belgii ?

Przeczytaj o warunkach na jakich zatrudnimy Cię w Belgii.

Należymy do Polsko Belgijskiej Izby Gospodarczej.