Chcesz podjąć pracę z nami za granicą a nie znasz języka? Zapisz się na bezpłatny kurs!

Decyzja o zamieszkaniu w nowym kraju i podjęciu w nim pracy to zwykle spore wyzwanie i wydarzenie, które łączy się z dużym stresem. Stajemy przecież przed koniecznością przeniesienia swojego życia w odległe miejsce i tu możemy natrafić na tzw. barierę językową. Umiejętność skutecznej komunikacji jest w naszym życiu szalenie ważna, a szczególnego znaczenia nabiera ona w przypadku, kiedy podejmujemy pracę z ludźmi. A taką pracą z pewnością jest zawód pielęgniarki. Dlatego wszystkim osobom, które zdecydują się wyjechać do pracy w Belgii, za pośrednictwem naszego biura, oferujemy uczestnictwo w bezpłatnym kursie języka niderlandzkiego przygotowanym zgodnie z medyczną tematyką i słownictwem.

Do wyboru oferujemy dwie możliwości uczestnictwa w kursi e językowym:

Szkolenie ‘Blended Learning’

Uczestnictwo w kursie jest bardzo łatwe i wymaga jedynie posiadania dostępu do Internetu. Program szkoleniowy został opracowany przez profesjonalną szkołę językową i wykorzystuje dwie metody nauki –samodzielne lekcje z programem e-learnigowym oraz lekcje z lektorem, które odbywają się za pomocą komunikatora internetowego (np. Skype) na zasadzie telekonferencji. Chcemy wszystkich naszych kandydatów do pracy wyposażyć w wiedzę, która pozwoli na przeprowadzenie prostej konwersacji, zrozumienie poleceń, możliwość zadawania pytania ń.Kurs trwa około 2 miesięcy i kończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego znajomość języka na danym poziomie.

Kurs tradycyjny

Istnieje możliwość zorganizowania intensywnego kursu stacjonarnego, podczas którego nauka języka odbywa się metodą tradycyjną, przy udziale lektora. Zajęcia odbywają się w małej grupie, zgodnie z wspólnie ustalonym czasem trwania oraz tematyką zajęć. Po zakończeniu nauki uczestnicy mają możliwość napisania testu sprawdzającego nowe umiejętności.

Po rozpoczęciu pracy w Belgii nauka języka jest kontynuowana na miejscu.

Jeśli więc obawiają się Państwo aplikować do pracy za granicą z powodu braku znajomości języka, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Zadbamy, aby przeniesienie się do nowego kraju było jak najmniej stresujące i łagodne.