To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

Jesteśmy specjalistami w rekrutacji międzynarodowej.
Od 2008 r przeprowadziliśmy skutecznie wiele procesów rekrutacyjnych na dla zagranicznych partnerów z Belgii, Niemiec i Holandii.
Posiadamy szerokie kontakty biznesowe w krajach Europy wschodniej. Doskonale znamy realia Litwy, Łotwy, Estonii i Rumunii gdzie również pozyskujemy pracowników.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami agencje pośrednictwa pracy oraz firmy z krajów całej Europy, zainteresowane nawiązaniem i kontynuowaniem relacji biznesowych.

Każdą propozycję współpracy rozpatrujemy indywidualnie i z atencją.

Ze swojej strony gwarantujemy determinację, uczciwość i lojalność. I tego samego oczekujemy od naszych partnerów biznesowych.

Docieramy do najlepszych kandydatów wykorzystując sprawdzone metody rekrutacyjne: search and selection, kampanie ogłoszeniowe, działania networkingowe, sięgamy do zasobów własnej baza danych. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Kierujemy do pracy za granicą personel medyczny oraz specjalistów różnych branż.

Doskonale orientujemy się w następujących sektorach rynku:
Transport i logistyka, energetyka, metalurgia, produkcja, budownictwo, inżynieria i technika, FMCG, medycyna, handel, gastronomia i hotelarstwo.

Firma w pełni docenia fakt, iż powodzenie rekrutacji zależy od szybkości działania, dlatego też prezentujemy pierwszych kandydatów w niektórych przypadkach już po 3ch dniach od momentu rozpoczęcia poszukiwań.

oferujemy pełną gwarancję na wykonane przez siebie usługi rekrutacyjne.
Okres gwarancji uzależniony jest od typu stanowiska.

Dlaczego warto?

  1. Link2europe poprzez kompleksową obsługę w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi pomaga swoim Klientom osiągać sukces w biznesie.
  2. Gruntowna analiza potrzeb oraz oczekiwań pozwala nam na wybranie najskuteczniejszych narzędzi przy realizacji każdego projektu.
  3. Wierzymy, że o wartości przedsiębiorstwa stanowią zatrudnieni w nim ludzie. Tylko dzięki ich kompetencjom i zaangażowaniu możliwy jest sukces firmy.
  4. W Link2europe dajemy ludziom realne szanse na rozwój zawodowy i osobisty, dlatego dbamy o wysoką jakość merytoryczną prowadzonych przez nas działań.
  5. Stosujemy zasady etyki zawodowej.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami naszej oferty zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz do osobistego kontaktu.

infolinia 77 44 14 502

nie ważne gdzie jesteś, staramy się być zawsze blisko Ciebie

skype: link2europe1

dział handlowy (krajowy) tel. +48 500 233 347
skype: l2egrzegorz
mail: grzegorz@link2europe.pl
dział handlowy (EU) tel. +48 515 233 504
skype: hanna.grochowska1
mail: h.grochowska@link2europe.pl