To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

5318d44f79b64.jpg

Sposoby na zarabianie w internecie

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi dostrzega zalety sieci internetowej. Dla wielu Polaków w tych trudnych czasach zarabianie w internecie to doskonały sposób na podreperowanie swojego budżetu. Jest wiele sposobów na dodatkową gotówkę z sieci internetowej. Chyba najpopularniejszym sposobem, który to umożliwia są aukcje internetowe. Za sprawą najpopularniejszego portalu aukcyjnego w Polsce, jakim bez wątpienia..

Read more

Przedszkole-miejsce nauki i zabawy

Szkoła to czas dowiadywania się ciekawych rzeczy które nurtują niejednego człowieka. Czasem stajemy w niejakim miejscu ciągłych pytam i dążymy by odpowiedzieć na to co najbardziej nas gnębi już od dłuższego czasu. Dzieci też tak mają tylko że one nie zagłębiają się tak bardzo wyrywając sobie włosy z głowy lecz żądają prostej krótkiej i zwięzłej..

Read more
531d9cb2320a2.jpg

Podmiot liryczny

Podmiot liryczny z bólem serca tłumaczy matce, iż nie może się ukorzyć przed zaborcą i wrócić na jego postronek, niczym pies z podkulonym ogonem. Woli zachować honor oraz pamięć o minionych zdarzeniach, świadomość, że krew przelana na polskiej ziemi, nie była daremną ofiarą. Choć emigracyjny chleb smakuje bardzo gorzko, a tęsknota za rodzinną ziemią i..

Read more
531d9d3326476.jpg

Nauka języka – jak przezwyciężyć trudności

Zniechęcenie to największy wróg kogoś, kto stawia przed sobą ambitne cele. Przezwyciężyć pomoże go właściwa motywacja. Jednak nie wszyscy potrafią przekonać samych siebie, że dadzą radę, gdy właśnie tej rady dać nie mogą. Zdarza się to dość często, gdy jako punkt honoru stawiana jest znajomość języka. Języki obce są dla niektórych dość trudne do opanowania…

Read more
531d9d2f873fc.jpg

Języki obce – dodatkowy atut w twoim CV

Gdy o pracę trudno, a pojawiające się oferty zasypywane są tysiącem podań, warto podnieść swoje kwalifikacje. Nie trzeba jednak od razu kończyć kolejnej szkoły. Wystarczy do swojego CV dopisać języki obce. Dzięki temu szanse na otrzymanie zatrudnienia wzrosną. Wprawdzie przez cały okres edukacji nauka języków jest obowiązkowa, lecz z ich znajomością różnie bywa. Jeśli nie..

Read more
5318d450c8c0d.jpg

Masz talent? Zarób na nim!

Internet niemal bez przerwy stwarza nowe możliwości i daje szanse na zrobienie czegoś co jeszcze dwadzieścia lat temu zaliczano do działu science- fiction. Jedną z takich rzeczy jest możliwość zarabiania bez wychodzenia z domu. A żeby pracować w swoim własnym „m2” wcale nie trzeba być informatykiem, tworzyć stron internetowych, czy wymyślać nowego oprogramowania. Sieć można..

Read more
531d9c8494b2a.jpg

Opis poloneza

Piękny, niezwykle barwny opis poloneza zamieścił na kartach Pana Tadeusza Adam Mickiewicz. Polonez to taniec rdzennie polski, w utworze jest on symbolem przemijającej tradycji szlacheckiej, ze wszystkimi jej wadami i zaletami. Mickiewicz opisuje pradawne już obyczaje, wielokrotnie podkreślając, iż są one „ostatnie”. Jednym z owych obyczajów konsekwentnie podtrzymywanych i kultywowanych przez Sędziego jest właśnie rytualne..

Read more
531d9c7ab04a5.jpg

Jak osiągnąć sukces

Jeśli chcemy mieć pracę, która będzie dla nas przyjemnością i jednocześnie będzie przynosiła satysfakcjonujące zarobki powinniśmy robić to, co lubimy. Gdy praca jest jednocześnie hobby wszystko staje się prostsze. Chętnie zajmujemy się tym co lubimy i chętnie pogłębiamy wiedzę w danym zakresie. Jeśli więc ktoś szuka pomysłu na swój nowy biznes powinien na wstępie zastanowić..

Read more

Dążenie romantyków

Drogi wzwyż i w ciemna głębię Niektórzy spośród mistyków, współcześni pani de Staël i Lamartine’owi wypowiadali swoje poglądy tak mgliście, że fanatyczne uwielbienie jasności francuskiej zemściło się na nich pogrążając ich dzieła w zapomnieniu niemal całkowitym. Nie można wątpić, ze uleganie rozbieżnym siłom ciągnącym w dół i w górę zawsze było właściwe naturze ludzkiej jednocześnie..

Read more
531d9cb0952ca.jpg

Dominacja filozofii

o ile dominantą w filozofii starożytnej i średniowiecznej wydają się wielkie pytania metafizyczne czy też – inaczej mówiąc – zagadnienia ontologiczne: co naprawdę jest? Jakie jest? Jaka jest przyczyna, osnowa, struktura rzeczywistości? Jaki jest jej cel? Co jest pierwsze, a co ostateczne? O tyle w filozofii nowożytnej [zachowawszy należne proporcje i z wszelkimi koniecznymi zastrzeżeniami]..

Read more