To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

girl-791563_1920

Skutki niedoboru cynku w organizmie

Cynk to bardzo ważny mikroelement. Jest on dostępny w pożywieniu. Nie każdy z nas wie jak ważny jest cynk. Większość osób podobno ma niedobory cynku, a to właśnie cynk odpowiada w dużej mierze za zdrowie. Najczęściej mówimy o cynku w kontekście prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Nie będzie żadnej dobrej gospodarki hormonami tarczycy w organizmie, jeśli nie..

Read more
tomato-844013_1280

Dlaczego warto spożywać suplement cynku?

Każda osoba podejrzewająca się o niedobory cynku powinna go sobie kupić w aptece w postaci suplementu diety. Każda osoba, która będzie przyjmowała regularnie cynk w suplemencie będzie mogła już po czterech miesiącach cieszyć się lepszą koncentracją uwagi, a także lepszą pamięcią. Cynk bowiem pomaga uchronić się od demencji i od wielu innych chorób umysłowych starszego..

Read more
physiotherapy-595529_1920

Rola cynku w organizmie

Cynk to pierwiastek, o którym niewiele się słyszy, a tymczasem jest to jeden z dwóch najbardziej wartościowych i kluczowych pierwiastków w naszym organizmie. Przede wszystkim jeśli posiadamy odpowiednią ilość cynku, regulacji podlega nasza tarczyca. Bez odpowiedniej ilości cynku w organizmie nie można mówić o odpowiednim gospodarowaniu tyroksyną w organizmie, a to ma konsekwencje dla naszego..

Read more
running-573762_1280

Hormony tarczycy

Osoby, które mają problemy z tarczycą muszą przyjmować cynk. Niedobory cynku mogą rozregulować działanie tego narządu. Problemy z tarczycą należą do jednych z najczęściej występujących problemów hormonalnych na świecie. Tarczyca reguluje wiele procesów zachodzących w naszym organizmie. Najważniejsza funkcja tarczycy to regulacja naszego metabolizmu. Jakiekolwiek odchylenia od normy w poziomie tego hormonu powodują, że natychmiast..

Read more
girl-791563_1920

Dlaczego pieczenie w folii jest zdrowe?

Pieczenie w folii wydaje się mieć coraz więcej zwolenników. Wszystko dzięki temu, że pieczenie w folii pozwala na zachowanie dużej ilości składników odżywczych w pożywieniu. Dieta bogata w jedzenie pieczone to zdrowa dieta. Jeśli porównamy na przykład gotowanie ziemniaków z pieczeniem w folii, okaże się, że w ziemniakach upieczonych w piekarniku, owiniętych w folię, jeśli..

Read more
fitness-332278_1920

Jaka dieta jest najlepsza?

Osoby zainteresowane zrzuceniem wagi powinny wiedzieć, że głodówka i drastyczne powstrzymywanie się od jedzenia nie jest odpowiednim sposobem na zrzucanie zbędnych kilogramów. Jak zadbać o własne zdrowie, w jaki sposób schudnąć i co jeść, aby dobrze się czuć? Jaka dieta jest najlepsza? Praktycznie nie ma osoby, która dokładnie znałaby odpowiedź na te wszystkie pytania. Należy..

Read more
diet-695723_1920

Proces odchudzania

Proces odchudzania nie jest i nigdy nie był niestety łatwy. Każda osoba, która chciałaby zrzucić ponadprogramowe kilogramy doskonale o tym wie. Ogromnie liczy się konsekwencja w prowadzeniu dobrej diety, a także konsekwencja w uprawianiu ćwiczeń fizycznych. Na szczęście organizm ludzki spala kalorie każdego dnia, przez całą dobę. Nie oznacza to jednak, że nawet osoby aktywne..

Read more
54339bd1c7481.jpg

Media przemysłowe i społecznosciowe

Media towarzyszą nam w życiu codziennym, na każdym kroku.Nieraz nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo potrafią wpływać na nasze życie. Jako środki masowego przekazu mają bardzo szeroki zasięg i są ogólnodostępne.Można wyróżnić dwa rodzaje mediów: przemysłowe i społecznościowe. Te pierwsze to telewizja, radio i prasa. Ich funkcjonalność kształtuje się na 3 podstawowych płaszczyznach: informacyjnej, rozrywkowej..

Read more
belly-2354_1920

Co zrobić z wzdętym brzuchem?

Jeśli borykamy się z wydętym, dużym brzuchem, który powiększa swoje wymiary za każdym razem, kiedy tylko zjemy jakikolwiek posiłek, wówczas warto zainteresować się zmniejszeniem problemu poprzez stosowanie odpowiedniej diety. Stosowanie odpowiedniej diety umożliwia zmniejszenie brzucha, a także wzmacnia efekty ćwiczeń, które trzeba koniecznie wykonywać. Dzięki ćwiczeniom fizycznym polepszy się znacząco nasze zdrowie, a także zwiększy..

Read more
vitamin-b-871135_1920

Dieta na płaski brzuch

Dieta na płaski brzuch powinna być używana nie tylko przez kobiety, które mają problem z wystającym brzuszkiem i nadmiernym narastaniem tkanki tłuszczowej w jego okolicach, ale także przez wszystkie kobiety, które regularnie ćwiczą. Każda kobieta, która chce zrzucić zbędne kilogramy z brzucha powinna ograniczać się z piciem napojów gazowanych, w tym oczywiście piwa i szampana..

Read more