To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

Teczki

Teczka to nieodłączny element dobrego biznesmena, ale nie tylko. Pod słowem teczka kryje się wiele artykułów naszej codziennej pracy, ale także takich, które mamy w domu. Praktycznie każdy posiada odpowiedni futerał na swojego laptopa tym bardzie w przypadku, gdy często podróżuje z nami czy gdzieś go zabieramy. Jeśli nie to warto się w taki zaopatrzyć,..

Read more

Remonty wnętrz

Odnowienie naszych czterech ścian? Odświeżenie pomieszczeń? Czemu by nie? Tak naprawdę sama myśl o remoncie wnętrz nas przeraża. Kiedy rychle się zbliża spędza nam sen z powiek. Znam na to odpowiednie rozwiązanie. Gdy masz chęci i pomysły, ale brak Ci doświadczenia i wiedzy, gdy masz potrzebne fundusze, ale bardzo mało czasu, wystarczy wynająć ekipę remontowa…

Read more

Odchudzanie

Znam wiele kobiety, które pomimo świetnego wyglądu ciągle uważają że są za grube, a jedynym wyjściem z tej sytuacji jest ciągłe odchudzanie się. Pytanie ile można? I dla kogo tak naprawdę się to robi? Większość rzeczy ma swoją granice, ważne jest by umieć ją dostrzec i nie doprowadzić się do złego stanu zdrowia. Obsesja na..

Read more

Studio tańca

Taniec dla każdego i w każdym wieku. Należy do form aktywności fizycznej, ale również świetnej zabawy i miło spędzonego czasu. Dostarcza pozytywnej energii, dzięki której poprawiamy swoje samopoczucie, niwelujemy stresy związane z życiem codziennym. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś już na to za stary, bądź mało sprawny, to się mylisz. Jest wiele ośrodków, które..

Read more