To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

aplikuj

Szkolenie nudna powinność

Nudna powinność, nie sądzę. Jednym z dużych plusów, do których możemy zaliczyć zapisanie się na jakieś szkolenie, albo, gdy pracodawca nas na nie wysyła, jest możliwość poznania nowych ludzi. Ważna sprawa z perspektywy życia codziennego, ale także pracy. Dzięki takim spotkaniom nie tylko poznajemy nowe osobowości, często dzielą nas wspólne zainteresowania, zamiłowania do podobnych rzeczy. Przy..

Read more

Trudne sytuacje szkoleniowe

Kiedy pada hasło szkolenie, często kojarzy nam się to z zajętym weekendem, dniem, nauką, wykładami, ćwiczeniami od rana do nocy. Tak to prawda. Najczęściej bywa to odczuwalne w przypadku, gdy pracodawcy wysyłają nas na szkolenie bardzo odbiegające od wykonywanej pracy czy zainteresowań. Staje się to dla nas zazwyczaj zwykłym marnotrawieniem czasu. Sądzę jednak, że to..

Read more

Dokształcanie pracowników

Najprostszą formą dokształcania pracownika są szkolenia. Czasami nachodzą nas myśli: warto czy nie warto inwestować w jego naukę? Co dają nam takie „zabiegi”? Z pewnością dzięki szkoleniom budujemy trwalsze więzi miedzy pracownikiem a nami pracodawcami. Spostrzega, że w niego inwestujemy, co bardziej go motywuje i zachęca do pracy. W późniejszym czasie owocuje dobrą współpracą. Przyswojone..

Read more