To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

54339bcf4b18f.jpg

Lektury omawiane w szkole

Na każdym etapie edukacji szkolnej są omawiane konkretne lektury, które mniej lub bardziej podobają się uczniom. Trzeba przyznać, że młodzi ludzie są niekiedy pod tym kątem dość wybredni, ponieważ większość z nich czyta tylko niektóre książki. Ogólnie warto zauważyć, że język polski nie jest przedmiotem, który trafia do wszystkich uczniów. Zazwyczaj cieszy się on zainteresowaniem..

Read more
54339bd160464.jpg

Literatura na przestrzeni epok

Nie da się ukryć, że literatura zmienia się na przestrzeni epok, o czym najlepiej można się przekonać, sięgając po książki z epoki średniowiecza, romantyzmu czy pozytywizmu, a następnie porównując je ze współczesną twórczością. Każdy uczeń powinien zapoznać się z fundamentalnymi dziełami zarówno polskiej, jak i światowej literatury. Na szczęście język polski umożliwia to wszystkim młodym..

Read more
54339bcd93a11.jpg

Praca po studiach filologicznych

W świadomości wielu Polaków wciąż króluje pojęcie, że po studiach humanistycznych bardzo trudno jest znaleźć dobrze płatną pracę. W rzeczywistości jednak ten typ studiów otwiera przed nami morze możliwości, z którego jak najbardziej warto skorzystać. Oczywiście wszystko jeszcze zależy od tego, na jaki konkretnie kierunek się zdecydujemy. Ponadto, istotne są także kolejne specjalizacje, które wybierzemy..

Read more