To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

Niezbędne kompetencje osoby, studiującej prawo

Prawo to kierunek, który rokrocznie wybiera całkiem spora grupa studentów. Jednocześnie należy przyznać, że jest to kierunek, na który niełatwo się dostać. Niemniej trudno jest go studiować, ukończyć czy zdobyć aplikację. Nie wynika to bynajmniej z prestiżu tego kierunku czy też z zawodowej złośliwości wykładowców, ale po prostu z tego, że prawo jest dziedziną niezwykle..

Read more

Lektura podręcznika

Tym, co uderza w lekturze pamiętnika, jest brak okropności. Kiedy czyta się zapiski Rubinowicza, można odnieść wrażenie, że nie występują tu jakieś wydarzenia przełomowe, nagłe zwroty akcji, wielkie tragedie i wielkie emocje. Jednak życie chłopca obfituje w „przygody”, które natychmiast zostają przekute w notatkę. Taka strategia zapisu pozwala nam spojrzeć na tragedię Holocaustu z perspektywy..

Read more
53f3624b8438f.jpg

Czym jest samorząd terytorialny?

Samorząd terytorialny ma już długie tradycje. To bowiem jeden z najstarszych rodzajów samorządów. Samorząd terytorialny jest w największym stopniu ukierunkowany na potrzeby danej społeczności, zamieszkującej owo terytorium. Zajmuje się on zadaniami, które zgodnie z konstytucją nie są zastrzeżone dla innych organów publicznych. Zarządza on sprawami społeczności lokalnej w ramach gminy, powiatu czy województwa. Praca samorządu..

Read more
54339bd1c7481.jpg

Pasjonujące studia filologiczne

Czy studia filologiczne mogą być ciekawe? Czy można po nich znaleźć dobrze płatną i jednocześnie interesującą pracę? Jakie możliwości czekają na absolwenta poszczególnych kierunków filologicznych? Z pewnością na te pytania próbuje sobie odpowiedzieć każdy, kto ma w planie rozpoczęcie studiów na tego typu kierunkach. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach dostępna jest dla nas niejedna..

Read more