To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

522054553b7ab.jpg

Kawa

Większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez kawy. Wstajemy rano i jedyne o czym marzymy to ten niepowtarzalny i pobudzający do życia aromat. Napój ten stawia na nogi, dodaje nam energii. Kawa ma co niemiara zalet i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Wiadomo oczywiście, że nie należałoby przesadzić z jej ilością w spożywaniu, niemniej..

Read more
5220545b4bc25.jpg

Terapia uzależnień

Dwudziesty 1szy wiek to nie tylko nowe technologie i postęp internetu, to także zmiana typu życia osób w niemal wszystkich rozwiniętych krajach oraz dodatkowo idące za tym choroby, nazywane chorobami cywilizacyjnymi. Siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, tłusta i tłocząca dieta oraz dodatkowo stres, na który jesteśmy narażani już od szkoły podstawowej- to wszystko sprzyja..

Read more
2

Leki z domowej apteki – zanim kupisz lek wypróbuj domowy sposób

W aptekach jest multum suplementów diety i witamin. Producenci kuszą kolorowymi napisami i zdjęciami. Niekiedy niestety ich skład nie jest stosowny do ceny. Może warto spróbować domowych receptur. Kiedyś nasze babcie musiały się obejść bez farmakologii. Na kaszel i przeziębienie. • ¾ szklanki wody mieszamy z łyżeczką cynamonu. Doprowadzamy do wrzenia i lekko słodzimy. Po..

Read more
520b7534c2057.jpg

Odwołanie od decyzji lekarza ZUS

Jeśli według ciebie orzeczenie lekarza ZUS nie jest sprawiedliwe i jest wobec ciebie krzywdzące, możesz odwołać się od decyzji lekarza. W internecie znajdują się specjalne strony, na których są formularze takich odwołań. Można zakwestionować sprawność pracy lekarza orzecznika ZUS, można także spowodować cofnięcie jego decyzji, na podstawie której odmówiono nam renty dla niepełnosprawnych. Można także..

Read more
51ecf5078ce0a.jpg

Leczenie choroby

Zdrowie jest jedną z najważniejszych dla nas rzeczy. Jeżeli tak teraz jest to dlaczego tak wiele osób jak ognia unika lekarzy? Wizyta w gabinecie lekarskim dla większości jest przykrą koniecznością, a przecież nietrudno wywnioskować, że działając w ten metodę szkodzimy sami sobie. W momencie gdy ukazują się niepokojące nas objawy nie powinniśmy poszukiwać pomocy na..

Read more
nurse2

Leczenie wodą – czy można wypić za dużo wody?

Na temat walorów leczenia wodą istnieje bogata literatura fachowa, ukazuje się także wiele artykułów prasowych zalecających terapie wodne i podkreślających ogromne znaczenie wody w utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia. Wszelkie informacje z dziedziny balneologii i hydroterapii znajdziemy w szeroko dostępnej literaturze m.in. G. Straburzeńskiego, I. Ponikowskiej czy W. Kochańskiego. Celem niniejszej pracy było ukazanie funkcjonowania..

Read more

Szczepienia – czy warto szczepić? Czy to bezpieczne?

Wiele ludzi nie dba o indywidualne zdrowie unikając szczepień. Na obowiązkowe na 100% chodzą nieomalże wszyscy jednak po 18 roku życia kiedy to już nie posiada szczepień obowiązkowych niewiele kto udaje się do lekarza ażeby zaszczepić się na wypadek grypy czy innej choroby. Jest to ze stuprocentową pewnością bardzo duży błąd, szczepienia są niedrogie lub..

Read more
51ecf4fa1f7a0.jpg

Anoreksja –zagrożenie dla młodych dziewczyn

W świecie, który kreują głównie media poprzez wysportowane panie na okładkach czasopism coraz więcej nastolatek preferuje wyglądać tak jak one. Niestety nie wszelkie zdają sobie sprawę z tego, że te wszelkie dziewczyny na okładkach są poddane różnym zabiegom w programach graficznych i dlatego też tak dobrze wyglądają. Dziewczyny odchudzają się i próbują jak najlepiej dbać..

Read more