To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

51ecf949504ff.jpg

Ćwiczenia na poprawę zdrowia – najlepsze ćwiczenia

Dzisiaj zajmiemy się omówieniem kwestii odnośnie tego, jaki wpływ mają ćwiczenia fizyczne na nasze zdrowie. Trzeba, bowiem podkreślić, że wielu ludzi je najzwyczajniej w świecie ignoruje, co jest bez wątpienia dużym błędem. Otóż aktywność fizyczna nie jedynie wspomaga naszą fizyczność, ale głównie bardzo dobrze działa na samopoczucie psychiczne. Podczas uprawiania sportu są kreowane przez nasz..

Read more
51ecf953411e3.jpg

Jaki wpływ mają papierosy na nasz organizm

Jeszcze niedawno temu papierosy były bardzo modne. Ludzie specjalnie zaczynali palić papierosy wyłącznie po to by wbić się do danego środowiska lub pokazać że znają najnowsze trendy. W chwili obecnej papierosy przestały już być modne i stale powiększająca się liczba osób stara się je rzucić. Przeprowadzono także liczne badania które potwierdzają bardzo wysoką szkodliwość tych..

Read more
51ecf94f02713.jpg

Transplantacja – przeszczep organów ratujący życie

Transplantacje to cud medycyny, który stosunkowo do niedawna (biorąc pod uwagę całą historię medycyny) był dla człowieka nieosiągalny. Przeszczepy organów oraz części ciała nie są już dla nikogo zaskoczeniem, a dosłownie przeciwnie – są nadzieją na uratowanie ludzkiego życia. Przeszczepy serca, nerek czy wątroby to te najbardziej popularne, jeżeli możemy użyć takiego stwierdzenia. Chociaż operacje..

Read more

Wody lecznicze – jan, zuber, słotwina, wody żelaziste

Wody alkaliczne. Zawierają węglowodory i węglany alkaliczne, stosowane są głównie w kronoterapii. Ze względu na zobojętniające działanie na kwasy żołądkowe, hamują czynności wydzielnicze żołądka. Niektóre z wód alkalicznych zawierają siarczan magnezowy, działający na perystaltykę dróg żółciowych. Wody słone. Zawierają poza chlorkiem sodu, chlorek wapnia, chlorek magnezowy, siarczan sodowy, bezwodnik kwasu węglowego, węglan sodowy i wapniowy…

Read more
baba

Jak dbać o zdrowie – odżywianie, sport i rezygnacja z nałogów

Wiele osób pragnie pozostać zdrowymi jednakże nic w tym kierunku nie robią. Wiele osób wręcz nie interesuje się tym co stwarza że jesteśmy zdrowi i w dobrej kondycji. Sprawa nie jest taka prosta ponieważ na nasze zdrowie wpływa bardzo wiele różnych czynników między innymi takich jak styl życia, metodę odżywiania się czy uprawiane sporty. Bardzo..

Read more
51ecf4fe05a53.jpg

Woda

Woda jest nieodzownym elementem istnienia wszelkich form życia na Ziemi, stanowi mniej więcej 75-80% masy ciała noworodka. U ludzi starszych jej ilość jest mniejsza, stanowi stosownie 46% masy ciała kobiet i 54% mężczyzn. Siły życia, jakich dostarcza woda, używa nie jedynie medycyna, ale i kosmetyka. Dzięki właściwościom odżywczym i pielęgnacyjnym, znajduje zastosowanie w preparatach kosmetycznych..

Read more
51d8140c2bf15.jpg

Higiena osobista – mycie rąk a zdrowie

Najprostszym sposobem na zadbanie o spersonalizowane zdrowie jest higiena osobista. Codzienna kąpiel bardzo pozytywnie wpływa na nasz organizm ponieważ pozwala nam na zmycie całego potu i substancji które zbierają się na mojej skórze. Pozwala również na dużo większy wygodę psychiczny ponieważ gdy wiemy że jesteśmy czyści to czujemy się dużo lepiej w towarzystwie innych osób,..

Read more
51cacff60b0f9.jpg

Kremy na skórę

Często w szczególności kobiety używają kremów do rąk nie zdając sobie nawet sprawy z ich bardzo pozytywnego wpływu na naszą skórę. Kremy oprócz tego że nawilżają skórę dzięki czemu nie pęka ona i jest dużo ładniejsza i przyjemniejsza w dotyku to dodatkowo zawierają w sobie specjalne substancje które wnikają do skóry i znacznie poprawiają jej..

Read more
51c9ac5e4cf02.jpg

Co robić by cieszyć się dobrym zdrowiem?

Jeszcze zaledwie 100 lat temu, wszyscy ludzie znacznie bardziej pragnęli bogactwa, wykształcenia, szczęścia niż zdrowia. Dlaczego tak było? Ponieważ ludzie w znacznie mniejszym stopniu narzekali na zły stan zdrowia, mniej chorowali choćby żyli nieco mniej. Czy istnieje jednakże sposób na to by żyć w zdrowi jak najdłużej? Oczywiście! Po pierwsze bardzo istotną rolę w naszym..

Read more
520b752f6b6aa.jpg

Wypadanie włosów

Jeśli zauważasz, że twoje włosy tracą kondycję, stają się rzadkie, cienkie i wypadają masowo, należy temu przeciwdziałać. Jeśli jest to zjawisko, które trwa od dawna, warto udać się do lekarza specjalisty aby ocenić swój stan zdrowia. Czasami powodem wypadania włosów jest tylko i wyłącznie to, że nie odżywiamy się odpowiednio. Ponadto, kobiety, którym wypadają włosy..

Read more