To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

2

Zasady bezpieczeństwa – jak postępować w obliczu zagrożenia

Lato to czas relaksu i zabawy, nie zapominajmy jednakże o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Słońce i upały są jak najbardziej pożądane o tej porze roku, jednakże są bezdyskusyjne zasady, o których trzeba pamiętać, żeby nie zaszkodzić sobie i nie wylądować w szpitalu. Bardzo ważnym elementem naszej garderoby powinno być nakrycie głowy, które uchroni nas od..

Read more

Leczenie się przez internet – porady na chorobę z internetu

W dobie internetu, jeśli zauważymy u siebie jakiekolwiek objawy chorobowe, to zamiast najpierw do lekarza w pierwszej kolejności zaczynamy przeczesywać internet w poszukiwaniu jakiś wskazówek na temat tego, co może nam dolegać. Czy rzeczywiście jest to dobry pomysł? Owszem, można sobie poszukać, nie mniej jednak trzeba mieć na uwadze to, że wiele chorób może mieć..

Read more
51cacfe825a07.jpg

Higiena osobista

Najprostszym sposobem na zadbanie o własne zdrowie jest higiena osobista. Codzienna kąpiel bardzo pozytywnie wpływa na nasz organizm ponieważ pozwala nam na zmycie całego potu i substancji które zbierają się na naszej skórze. Pozwala także na dużo większy komfort psychiczny ponieważ gdy wiemy że jesteśmy czyści to czujemy się dużo lepiej w towarzystwie innych osób,..

Read more

Jaki wpływ mają papierosy na nasz organizm

Jeszcze niedawno temu papierosy były bardzo modne. Ludzie specjalnie zaczynali palić papierosy wyłącznie po to by wbić się do danego środowiska lub pokazać że znają najnowsze trendy. W chwili obecnej papierosy przestały już być modne i stale powiększająca się liczba osób stara się je rzucić. Przeprowadzono także liczne badania które potwierdzają bardzo wysoką szkodliwość tych..

Read more
51cad00290690.jpg

Zasady bezpieczeństwa

Lato to czas relaksu i zabawy, nie zapominajmy jednak o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Słońce i upały są jak najbardziej pożądane o tej porze roku, jednakże są pewne zasady, o których trzeba pamiętać, aby nie zaszkodzić sobie i nie wylądować w szpitalu. Bardzo ważnym elementem naszej garderoby powinno być nakrycie głowy, które uchroni nas od..

Read more

Regularne badania okresowe – czy warto się badać?

Jak przekazują statystyki, Polacy w mniejszości przypadków chodzą do lekarza na badania okresowe. Zazwyczaj realizujemy to dopiero wtedy, kiedy już coś nas boli i nam dolega. Niemniej jednak, o ile chodzi o kluczowe badania krwi, moczu i tym podobne to warto jest je sobie zrobić raz do roku, tak też zalecają lekarze. Wtedy można bardzo..

Read more
5318d450176e9.jpg

Rehabilitacja po ciężkiej chorobie

Często ludzie zapadają na choroby, których wyleczenie kosztuje ich naprawdę sporo wysiłku i organizm jest mocno wycieńczony. Wtedy też należy zadbać o jak najlepszą rehabilitację, żeby można było w pełni wrócić do dawnego życia. Najlepsze miejsca na powrót do sił do oczywiście góry lub jakieś sanatorium nad morzem. Dzieje się tak, dlatego, że panuje tam..

Read more
5318d452dd0f7.jpg

Leki z reklam – jak naciągają społeczeństwo, Polacy lekomanami

Bardzo często w telewizji spotkać się można z reklamami leków w których to gwarantuje się o ich skuteczności i pomocy w wyleczeniu wszystkich chorób. Reklamy bardzo często są mocno naciągane a produkty które w nich widzimy nie działają lub ich działanie jest skuteczne jedynie w bardzo wczesnych etapach choroby. O ile reklamowane leki na przeziębienie..

Read more
51d826d67acc5.jpg

Polskie SPA

Woda, idealnie czysta pod względem mikrobiologicznym, stanowi również doskonałe uzupełnienie kosmetyków. Jakość wód kosmetycznych określają normy farmakopee. Coraz częściej, jako bazę w kosmetykach, stosuje się wody termalne, które zapewniają skórze intensywne nawilżenie, wzmacniają i łagodzą podrażnienia. Znanym polskim produktem, opartym na wodach termalnych są kosmetyki Iwostin, w których podstawowym składnikiem, jest woda pobrana ze źródeł..

Read more
Slider1

Substancje szkodliwe dla zdrowia

Wśród substancji najbardziej szkodliwych dla zdrowia należy wymienić przede wszystkim używki. Narkotyki, alkohol czy papierosy to rzeczy które doszczętnie wyniszczają nasze zdrowie. Jeśli chodzi o narkotyki to chyba o skutkach zażywania ich nie trzeba dyskutować ponieważ każdy widział czy to w telewizji czy na żywo skutki zażywania narkotyków. Papierosy z kolei wyniszczają zdrowie w dużo..

Read more