To add social icons go to appearance > widgets

OR Disable through options panel.

Prowadzenie marketingu internetowego

W ostatnich latach metodę docierania firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw do swych potencjalnych klientów poprzez Globalną sieć w ogromnym stopniu się rozwinął. Aktualnie sieć jest zbiorowiskiem wielu tysięcy reklam korporacji, działających w przeróżnych branżach, które z radą agencji reklamowych pragną zwiększać swoje dochody. Właściwie każdy z nas jest klientem. W prowadzeniu marketingu internetowego warto wykorzystać własne chęci i..

Read more

Marketing sieciowy

Jest kilka definicji social media, ale ażeby wyjaśnić to pojęcie wystarczy otworzyć oczy i obserwować co się wokół dzieje. Rzeczywistość prędko się zmienia, Internet stał się codziennością. Jakiś czas temu mówiliśmy jeszcze o Web 2.0, teraz to już prężnie rozwijające się social media. Portale społecznościowe to multimedialne platformy, które pozwalają tworzyć, dzielić się, komunikować i..

Read more

Odbiorca internetowy

Marketing z definicji posiada na celu zaspokojenie wymagań odbiorcy, kiedy dorzucimy jeszcze do tego ogromne sposobności Internetu – otrzymamy mieszankę wybuchową, a też nieprawdopodobnie efektywne narzędzie służące promowaniu firm, towarów i usług. Żyjemy w społeczeństwie informacyjnym, marketing internetowy pozwala korzystanie szans jakie daje taki typ społeczności. Mogę wypisać rozległą propozycję usług z zakresu tego typu..

Read more

Marketing od kuchni

Tradycyjny sprzedaż nie umiera – on już jest martwy! Marketing w starym typu jest podobnie martwy jak Elvis .W wypadku zaprojektowania imażu i budowania marki nie możemy korzystać z przepisu babci. Tutaj składniki zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wzleć z twitterem, polub facebooka, a słowo blip przestań kojarzyć z dźwiękiem budzika. Wiedz również, że flaker..

Read more

Portale społecznościowe

Prawie że transowe wpatrywanie się w ekran i nieprzemyślane klikanie klawisza „uwielbiam to” stało się domeną większości użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Na innych tego rodzaju serwisach sprawa wygląda jednakowo. W umysłach wielu praca ze stroną na Facebooku to w tym momencie tego typu działanie. Wrzucanie linka i liczenie na cud – kliknięcia , a oprócz..

Read more

Facebook

Sądzę, że de fakto w wielu spawach są one słyszanym głosem społeczeństwa. Wiele akcji organizowanych na przykład. na Facebooku popieranych jest poprzez miliony osób z całego świata, czego nie da się ignorować. Dzięki narzędziom social media, można poznawać potrzeby konsumentów, którzy sami w znaczącej liczbie przypadków o nich mówią co oczywiście wpływa pozytywnie na działalność..

Read more

Social Media

Na dzień dzisiejszy social media oprócz celów rozrywkowych takich jak dzielenie się muzyką czy filmami i dyskusja o nich, opisywanie własnego życia w ramach blogu, czy poznawanie nowych osób na stronach społecznościowych, wykorzystywane są do celów marketingowych, a również politycznych. Do celów marketingowych wykorzystywane są przez setki firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i korporacji, które..

Read more

Czym jest marketing w Internecie?

Czym jest marketing internetowy? Podejmując próbę odpowiedzi na przedstawione powyżej pytanie, w okamgnieniu głębszego zastanowienia, można z pewnością stwierdzić, iż pytaniem trafniej oddającym istotę problemu byłoby pytanie: czym właściwie marketing internetowy nie jest? Dlaczego? Otóż w porównaniu z „tradycyjną” formą marketingu, narzędzia i formy dotarcia do nabywcy, jakimi dysponują marketingowcy działający w sieci, właściwie ograniczony..

Read more

Internetowy Joe

Gdzieś na północy żyje Joe, który jest rybakiem. W prywatnej wiosce łowi biało-niebieskie rybki, które kocha, bo ich połowem zajmuje się od najmłodszych lat. Pewnego zimowego dnia obudził się i zobaczył na indywidualnej stopie chodzącą biało-czerwoną rybkę. Urocze zbudowanie znalazło się też na lustrze, gdy się golił, chlupało z gracją w talerzu jego płatków owsianych,..

Read more

Marketing w sieci jak robić o dobrze?

Sprzedaż internetowa to działania w sieci, których zadaniem jest przesłanie i rozpowszechnienie informacji o określonych produktach albo usługach oraz uzyskanie nowych kontrahentów. Jest to zarazem branża dynamicznie rozwijająca się, więc można w niej upatrywać miejsca dla wielu nowych i kreatywnych koncepcji. Przykładami marketingu internetowego mogą być między innymi: reklamy banerowe i multimedialne, ogłoszenia, e-mail sprzedaż,..

Read more